Ogłoszenia i intencje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

19 wrzesień 2021

  1. Jezus nie przeminął wraz ze swoją epoką. Zmartwychwstały żyje również w naszych czasach. Jego zbawczą moc otrzymujemy w sakramentach, w słowie Bożym, w liturgii. Możemy uczyć się odkrywać to na co dzień. Czasami potrzebujemy trochę czasu i musimy włożyć pewien wysiłek, żeby usłyszeć i poznać Chrystusa. Trzeba czasu i wysiłku, by z osoby towarzyszącej, obserwującej Go stać się Jego uczniem. Dziś Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się za tych, którzy są odpowiedzialni za przekaz prawdy i faktów.
  1. Rodziców dzieci, które w nowo rozpoczętym roku szkolnym będą się przygotowywać do PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ, zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę w kościele po zakończeniu Eucharystii o 11.30.
  1. W niedzielę Gospodarczą zebrano 1622zł. Bóg zapłać
  1. Dziś zbiórka do puszki na uczelnie katolickie
  1. Wyrażam wdzięczność rodzinom, które w minionym tygodniu posprzątały naszą świątynię i złożyły ofiarę na kwiaty. Proszę o pomoc, by w najbliższą sobotę rodziny Kołodziej i Sieradzcy (nr 51a/8a i 51b) aby uporządkowały świątynię.
  1. Kancelaria parafialna w tygodniu czynna w poniedziałek wtorek i środę pół godz. przed Mszą Św. Zachęcam do nabycia wystawionej pod chórem prasy katolickiej – szczególnie „OPIEKUNA”w nowej cenie 3.50 zł i „NIEDZIELI”.
  1. Urząd Miasta i Gminy Mikstat informuje, że do dnia 30 września 2021 istnieje obowiązek udziału w Narodowym Spisie Powszechnym. Spisu można dokonać poprzez aplikację dostępną na stronie spis.gov.pl lub korzystając z infolinii 22 279 99 99 oraz osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy od poniedziałku do piątku od 7.30 – 15.30.

INTENCJE MSZALNE

20 – 26 wrzesień 2021


PONIEDZIAŁEK
20 wrzesień 2021
Pierwsi męczennicy koreańscy


18:00 – śp. Łucja Rachuta w roczn. śm.


WTOREK
21 wrzesień 2021
św. Mateusz


18:00 – śp. Patrycja Sieradzka (p).
(od ojca chrzestnego z żoną oraz rodz Olejników i Dymowskich z Pleszewa; koleżanki Agnieszki Wojtkowskiej z rodz.)

ŚRODA
22 wrzesień 2021

18:00 [z NOWENNĄ] – śp. Stanisław Pilch (p)
(od Hełków z Siedlikowa).

CZWARTEK
23 wrzesień 2021
św. Pio

18:00– śp. Jerzy Noweta (p).
(od sąsiada Mariusza Rachuty, Roberta Rachuty, Urszuli Rachuta, Beaty Łuczak z rodzinami; rodz Otwiasków z Rekinic).

PIĄTEK
24 wrzesień 2021

18:00 – śp. Jerzy Łuczak (p).
(od Małgorzaty i Sławomira Roszaków, Gabrieli i Krzysztofa Kuchta, Justyny i Sławomira Reng, Mariana i Anny Gierz; rodz. Mielcarków i Roszykiewiczów)

SOBOTA
25 wrzesień 2021


18:00 [z NIEDZIELI] + Jerzy Stawski
(od Jerzego i Wioletty Mrugalski).


26 NIEDZIELA ZWYKŁA
26 wrzesień 2021

8:30 – śp. Janina Ignor (p) (od Wnuków Dawida, Moniki , Łukasza z rodz)
11:30 – ZA PARAFIAN, śp. Marian Majtas
(od rodz. Nieruchalskich, Rachutów, Idczaków , Kryszaków, Mrulów, Nowickich, Szumniaków z Kaliszkowic, Łakomych z Biskupic).

REWIRSPRZĄTAJĄCY
GROTA, KRZYŻ NA JAŹWINACHJAŹWINY
KRZYŻ NA REKINICACH
KAPLICA PRZEDPOGRZEBOWA
I TEREN PRZY KAPLICY
REKINICE
POMNIK NAJŚWIĘTSZEGO
SERCA PANA JEZUSA
PRZEDBORÓW I
KRZYŻ OPODAL DAWNEJ SZKOŁY
KRZYŻ NA DROŻDŻYNACH

PRZEDBORÓW II
KLOMBPRZEDBORÓW III
CMENTARZ TEREN WOKÓŁ KOŚCIOŁA
DROŻDŻYNY
SKARPA PRZY KOŚCIELE I CMENTARZUBLOKI
DZIAŁKI
OBELISKWANDA
PARKING PARAFIALNYOSIEDLE