Cmentarz parafialny

Na terenie parafii św. Idziego Opata przy kościele parafialnym znajduje się cmentarz grzebalny. Opłata za miejsce pojedyncze na cmentarzu w Przedborowie na okres 20 lat wynosi 500 zł, natomiast za podwójne 1000 zł. Regulamin cmentarza parafialnego – tutaj.

Zgodnie z ustawą z dnia 31 stycznia 1959 roku o cmentarzach i chowaniu zmarłych w celu zachowania istniejącego grobu należy uiścić opłatę prolongacyjną na kolejne 20 lat. W przypadku nie uiszczenia niniejszej opłaty, ustawa przewiduje możliwość likwidacji grobu w celu jego ponownego użycia do pochówku.

Na cmentarzu parafialnym wytyczone zostały następujące obszary:

Wszelkie stwierdzenia błędu lub innych nieścisłości dotyczących grobów należy wyjaśniać z ks. Proboszczem.

Data ostatniej aktualizacji: 28/06/2020

Ostatnia aktualizacja mapy: maj 2018