Pożegnanie ks. Proboszcza Aleksandra Nawrockiego

W niedzielę 28 czerwca 2020 r. podczas Mszy św. o godz. 11.00 odprawiona została Msza św. pożegnalna ks. Proboszcza Aleksandra Nawrockiego. Ks. Aleksander decyzją biskupa kaliskiego z dniem 1 lipca obejmuje parafię pw. św. Marcina i św. Stanisława w Goszczanowie.

Ks. Nawrocki parafię w Przedborowie objął w 2017 r., a wprowadzenie na urząd proboszcza parafii nastąpiło w Niedzielę Palmową 9 kwietnia 2017 r.

Z dniem 1 lipca 2020 r. proboszczem parafii pw. św. Idziego Opata został ks. Paweł Filipiak z zachowaniem urzędu proboszcza parafii pw. św. Marcina w Chlewie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close