Odpust ku czci św. Stanisława

We wtorek, 8 maja nasza parafia przeżywała odpust ku czci św. Stanisława, biskupa i męczennika. Sumie odpustowej o godz. 18.00 przewodniczył ks. dr Piotr Górski, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu.

W homilii Ksiądz Rektor przypomniał, że każdy z nas powołany jest do świętości i wyjaśnił jej znaczenie w codziennym życiu. Całość homilii można wysłuchać na naszej stronie internetowej. Po Eucharystii w procesji z Najświętszym Sakramentem wyszliśmy z parafialnego kościoła pod Krzyż Jaźwińskiego i tam prosiliśmy w modlitwie o dobre urodzaje z racji przypadających właśnie Dni Krzyżowych.

Fot. Renata Jurowicz

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close